Субота, 20.04.2024, 16:37

Головна » 2016 » Листопад » 14 » Про виділення коштів з місцевого бюджету для закупівлі медикаментів, реактивів та інших медпрепаратів для амбулаторії ЗПСМ с.Павлів.

ПАВЛІВСЬКА  СІЛЬСЬКА      РАДА

РАДЕХІВСЬКОГО   РАЙОНУ   ЛЬВІВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

УІІІ  СЕСІЯ   VІІ   СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я  № 6

від  27   вересня   2016  року

Про  виділення  коштів  з  місцевого  бюджету  для  закупівлі                                                           медикаментів, реактивів   та інших медпрепаратів   для                                                                       амбулаторії  ЗПСМ с.Павлів

Розглянувши  лист   адміністрації   Радехівської  центральної  районної  лікарні  , щодо  незадовільного   фінансового  забезпечення  закладів   охорони  здоров’я   Радехівського  району,  керуючись  статтею  32  Закону  України  «Про  місцеве  самоврядування  в Україні»,  з  метою  надання   медичної  допомоги   жителям  села  Павлів,  виконавчий  комітет  Павлівської  сільської  ради –

В И Р І Ш И В :

1.    Виділити  кошти  з  місцевого  бюджету  для  амбулаторії  загальної  практики   сімейної  медицини   с. Павлів   в  сумі  2,5 тис.грн.,   з  них :

-    для  придбання   медикаментів – 1,5 тис.грн.;

-    для  придбання  реактивів – 1 тис.грн.

2.    Зобов’язати  головного лікаря   Павлівської  амбулаторії  надати   в  Павлівську  сільську  раду   звіт  про  одержання    і  використання  коштів  по  місяцях ( до 5  числа   за  попередній  місяць).

3.    Контроль  за  виконанням  даного   рішення  покласти   на  комісію    з  питань  охорони  здоров'я , освіти,  соціального   захисту  населення.

Сільський  голова                                                                 Карплюк  В.Є.

Переглядів: 830 | Додав: Pavliv | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2016  »