П`ятниця, 19.04.2024, 19:06

Головна » 2016 » Лютий » 3 » Про стан охорони громадського порядку на території сільської ради
Про стан охорони громадського порядку на території сільської ради

ПАВЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

РАДЕХІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ № 41

від  29  грудня   2015  року

Про  стан  охорони   громадського  порядку

на  території  сільської ради

Заслухавши  та  обговоривши  звіт   дільничного  інспектора  РВ ГУМВСУ  Шишки  Р.В. по  вищеназваному  питанню, відповідно  до ст. 38 а) п.п.2 Закону України  „Про  місцеве  самоврядування в Україні”     та  з   метою зменшення  правопорушень   на  території  села ,  виконавчий  комітет    Павлівської  сільської  ради:

В И Р І Ш И В :

1.Дільничному  інспектору  для  забезпечення  охорони  громадського  порядку  і  безпеки  населення  вчасно реагувати  на  будь-які  правопорушення,  посилити  контроль  в  місцях  традиційного  проведення  масових  заходів.

2.Проводити  перевірки   суб’єктів   господарювання  щодо  дотримання  правил   торгівлі  алкогольними   напоями  та  тютюновими  виробами,  та  дотримання  графіків  роботи  за  участю  членів  виконкому  та  депутатів  сільської  ради.

3. Запросити  ініціативну  групу  для  організації   порядку  на  гаражах.

4. Інформувати   про  відповідальність  батьків    за  перебування    дітей  у  вечірній  час  після  22 год.  без  супроводу   одного  з  батьків  чи  іншого  законного  представника  або  особи,  яка  її  супроводжує  та  несе  за  неї  персональну  відповідальність,  батьків  діти  яких  постійно  порушують   режим  перебування   поза  домом у  вечірній та  нічний час.

5. Оприлюднити   дане  рішення  на  дошці  оголошень  та  на  сайті  сільської  ради.

6.Контроль  за виконанням  даного  рішення  покласти  на  сільського  голову.

Сільський  голова                                                               Карплюк  В.Є.

Переглядів: 440 | Додав: Pavliv | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2016  »