Четвер, 25.04.2024, 20:32

Головна » 2016 » Листопад » 14 » Про стан боротьби з алкоголізмом та незаконним продажем спиртних напоїв на території Павлівської сільської ради.

ПАВЛІВСЬКА  СІЛЬСЬКА      РАДА

РАДЕХІВСЬКОГО   РАЙОНУ   ЛЬВІВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

УІІІ  СЕСІЯ   VІІ   СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я  № 2

від  27   вересня   2016  року

Враховуючи   звернення мешканців   села  Павлів  ,  у відповідності до Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні“, “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму“, “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв“, “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів“, постановою Кабінету Міністрів України від 30.07.1996 № 854 “Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями“, Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 30.07.1996 р. №854, Правил роздрібної торгівлі тютюновими виробами, затверджених наказом Міністерства економіки та європейської інтеграції України від 24.07.2002 р. №218, ст.156 Кодексу України про адміністративні правопорушення враховуючи висновки постійної комісії  сільської  ради з питань  законності    та депутатської   етики,  сільська  рада

ВИРІШИЛА:

1. Заборонити роздрібну торгівлю алкогольними, слабоалкогольними, тютюновими виробами, в тому числі – пивом: в об’єктах роздрібної торгівлі та ресторанного господарства, які розміщені менше, ніж за 100 метрів від навчальних і дошкільних закладів.

2. Заборонити реалізацію алкогольних напоїв у стаціонарних об’єктах торгівлі та малих архітектурних формах, окрім закладів ресторанного господарства, з 22.00 год. до 10.00 год.

3.Зобов’язати  власників  у стаціонарних об’єктах торгівлі та малих архітектурних формах,  розмістити   вивіску  про  режим  продажі  алкогольних  напоїв.

3. Рекомендувати правоохоронним органам посилити контроль щодо притягнення до адміністративної відповідальності осіб, що вчиняють правопорушення , передбачені статтею 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію  сільської  ради з питань  законності та депутатської   етики .

Сільський  голова                                                                   Карплюк  В.Є.

Переглядів: 181 | Додав: Pavliv | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2016  »