Четвер, 25.04.2024, 13:28

Головна » 2011 » Листопад » 1 » ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту – виконкому Павлівської сільської ради.

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акту – виконкому Павлівської сільської  ради

„Про затвердження Норм накопичення твердих побутових

відходів для населення с.Павлів  та  для підприємств невиробничої сфери.”

Відповідно до ст.ст. 9; 13 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” від 11.09.2003 р.№ 1160-IV та з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, Павлівське комунальне підприємство повідомляє про оприлюднення проекту рішення виконкому Павлівської сільської ради „Про затвердження Норм накопичення твердих побутових відходів для насесення  с.Павлів та для для підприємств невиробничої сфери.”

Це Рішення  підготовлено з метою приведення норм утворення побутового сміття до фактичних середньорічних обсягів, визначених згідно  чинного законодавства.

Проект рішення оприлюднюється з метою одержання зауважень та пропозицій на офіційній сторінці  Павлівської  ради в мережі    Інтернет за електронною адресою: pavliv-s-rada.at.ua

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх  приймаються за поштовою адресою:

80250 С,Павлів пр.. Юності ,10                                                                                                                                                Павлівське  комунальне підприємство .

Директор ПКП                                        О.В.Топорович

Проект рішення

«Про затвердження норм накопичення твердих побутових відходів

для населення с.Павлів  та для підприємств невиробничої сфери»

Відповідно до ст.7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів»     № 1070 від 10.12.2008 року, та керуючись Законом України «Про  місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1.     Затвердити середньорічні  норми накопичення твердих побутових відходів  на одну особу по с.Павлів  :

для жителів котеджів – 2,0 м.куб.

-                    для жителів багатоповерхових будинків – 1,8 м.куб.

-                    для жителів села ( приватний сектор ) – 1,5 м.куб.

Переглядів: 619 | Додав: Pavliv | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2011  »