П`ятниця, 26.04.2024, 11:36

Головна » 2011 » Жовтень » 21 » Повідомлення оприлюднення регуляторного акту.
Повідомлення оприлюднення регуляторного акту.
ПОВІДОМЛЕННЯ
Про оприлюднення регуляторного акту «Про затвердження тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій , що надаватимуться Павлівським комунальним підприємством населенню с.Павлів»

Згідно з процедурою регуляторної діяльності підготовлено проект рішення «Про затвердження тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій , що надаватимуться Павлівським комунальним підприємством населенню с.Павлів» , який буде розміщений разом з аналізом регуляторного впливу 24.10.2011 р. в мережі Інтернет на сторінці офіційного сайту сільської ради (www.pavliv-s-rada.at.ua) 24.10.2011 р. для публічного обговорення і отримання протягом місяця з моменту розміщення зауважень і пропозицій від громадян. Метою даного регуляторного акту є приведення тарифів на послуги з утримання будинків та при будинкових територій у відповідність до екон6омічно обґрунтованих витрат на їх виробництво , отримання додаткових коштів необхідних для надання даних послуг. З текстом проекту рішення та аналізом його регуляторного впливу можна також ознайомитись у виконкомі сільської ради щоденно з 9.00 до 13.00 та з 14.00 до 18 .00 крім вихідних за адресою с. Павлів вул. Зелена тел. 35-1-49.
Переглядів: 449 | Додав: Pavliv | Рейтинг: 0.0/0
1 Віктор
окрім вивезення сміття, відбуваються тільки на папері та для галочки. Які послуги з утримання будинків?Не смішіть людей, бо аж плакати хочеться від сміху, одне добре, що сміх щирий і можливо, читаючи ці нісенітниці довше поживемо. Всі тільки й готові розказувати, як погано, коштів не вистачає, паливно-мастильні матеріали дорожчають і все таке, а що ви дійсно зробили для села та їх мешканців ? А зробили наступне: сміття вивозиться- супер це плюс ;прибирають вулиці села - але ж не всюди, багато території такої , що жах; на тому наші послуги закінчилися. Будинки прибирають мешканці,як завжди, нічого дивного, для нас це не так вже й складно , але хоча б раз хтось перейшовся, глянув, як там ті будинки , що ми нібито утримуємо, адже переважно всюди приватизовано, всі послуги по цьому утриманню вам далеко в задниці, чи при дощі заливає Доброго дня! Шановні про надання яких послуг ми говоримо? Всі перечисленні послуги, сходові клітки, чи може якісна напруга подається до мешканців, чи взагалі стіна в будинку посунулась , які труби в підвалах течуть---- самі важливі питання вам на... не треба! Найлегше сказати , що це не наше, нема кому і за що робити, бо зарплати мізерні. Херня то всьо, бажання допомгти комусь у вас немає і чесно кажучи надоїло вже писати. Думаю , що при належних послугах платити будуть і в два і в чотири рази більше.То де ж той початок надання якісних послуг , хто зробить перший крок---- може наші органи самоврядування?

«  Жовтень 2011  »