Четвер, 02.05.2024, 13:53

Головна » 2020 » Липень » 2 » Довідка звіт дільничого офіцера поліції.
Довідка звіт дільничого офіцера поліції.

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ

У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

РАДЕХІВСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО ВІДДІЛУ ПОЛІЦІЇ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

80200, Львівська обл., м. Радехів,  вул. Львівська, 9 03(255) 2-12-02  Radekhiv@npu.

Вих.. № ……………  від  « . . . » ……..………  2020 р.

Довідка звіт

Дільничного офіцера  поліції  Радехівського ВП Червоноградського ВП ГУНП  у Львівській області капітана поліції Руслана Грицика  про проведену роботу  на території  Павлівської  сільської ради за  6 місяців 2020року.

За 6 місяців поточного року на території  Павлівської  сільської ради було скоєно 19 злочинів. З письмовими заявами звернулись 54 громадян. Дані заяви були розглянуті та по яких прийнято законні рішення, про що повідомлено заявників.

За звітний період було вчинено  48 адміністративних правопорушень по яких складено 48 адміністративних протоколи.

За вказаний період часу 2020 року мною систематично проводилась перевірка раніше судимих,які проживають на території сільської ради. В період після їх звільнення з місць позбавлення волі ними вчинялись  адміністративні та кримінальні правопорушення,на що було відредаговано негайно. Постійно проводиться профілактична бесіда  щодо подальшої їх поведінки та соціальної адаптації.

Проводиться роз’яснювальна робота серед населення про відповідальність за вчинення адміністративних та кримінальних правопорушень.

Під час державних та релігійних свят працівниками Радехівського ВП Червоноградського ВП ГУНП   Львівській області забезпечувалась охорона публічної безпеки  на території сільської ради.

Крім цього, проводяться превентивні заходи із населенням, працівниками торгових закладів  та підприємцями з приводу дотримання правил карантину з метою нерозповсюдження захворювань на «СОVID-19», а також перевірка за місцем проживання осіб , які зобов’язані знаходитись на двотижневій самоізоляції. За час карантину на території сільської ради виявлено два адміністративні правопорушення за ст..44-3 КУпАП(порушення правил щодо карантину людей), які скеровані в Радехівський районний суд.

ДОП  Радехівського  ВП

Червоноградського ВП ГУНП  у Львівській області

капітана поліції                                                      Руслан ГРИЦИК

30.06.2020