Четвер, 25.04.2024, 20:55

Головна » 2016 » Листопад » 14 » Про затвердження Положення про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам.

ПАВЛІВСЬКА  СІЛЬСЬКА      РАДА

РАДЕХІВСЬКОГО   РАЙОНУ   ЛЬВІВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

У   СЕСІЯ   VІІ   СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я  № 15

від  25  травня   2016  року

Про затвердження  Положення про  надання                                                                                                      одноразової   матеріальної допомоги громадянам

З метою матеріальної підтримки малозабезпечених верств населення села та учасників АТО, а також осіб які проходять довгострокове лікування  , керуючись підпунктом 1 пункту а частини 1 статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», врахувавши пропозиції депутатів сільської ради, Павлівська сільська рада –

в и р і ш и л а:

1. Затвердити Положення про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які проживають  на  території  Павлівської  сільської  ради.

2. Обстеження житлово-побутових умов заявників   доручити постійній

комісії з  питань  охорони  здоров’я,  освіти та  соціального  захисту

населення.

3.Контроль за виконання рішення покласти на постійну комісію сільської ради

з питань   економіки   і  бюджету .

Сільський голова                                                         Карплюк В.Є.

Рішенням  сільської  ради

25.05.2016 р. № 15

П О Л О Ж Е Н Н Я

про надання одноразової грошової матеріальної  допомоги

громадянам,  які проживають на території  Павлівської сільської ради.

І. Загальні положення

Одноразова грошова  матеріальна допомога (далі - допомога) надається з асигнувань, що передбачаються в сільському  бюджеті на відповідний  бюджетний рік для надання допомоги, а також за рахунок додаткових джерел фінансування, якщо такі виникають в ході виконання сільського бюджету.

Допомога  надається  онкохворим  громадянам  та  жителям  села, які  потребують  хірургічного  втручання та довгострокового  лікування, громадянам які є учасниками АТО, а  також  громадянам  на  ліквідацію  наслідків  надзвичайних  ситуацій.

Одноразова грошова матеріальна  допомога надається громадянину не частіше одного разу на рік.

До членів сім’ї відносяться особи, які спільно проживають, пов’язані спільним побутом, мають взаємні права та обов’язки (стаття 3 Сімейного кодексу України).

ІІ. Порядок надання грошової матеріальної допомоги за заявою

2.1. Допомога призначається згідно рішення сільської ради .

2.2.   Для  прийняття  рішення    подають   такі  документи:

а) заява  сільському  голові , на території якої проживає заявник;

б) акт обстеження матеріально-побутових умов заявника;

в) довідка про склад сім’ї заявника;

г) довідки про доходи сім’ї заявника;

д) довідка з районного центру зайнятості на непрацюючих, але працездатних членів сім’ї заявника;

ж) довідка з лікувальної установи, якщо допомога потрібна для лікування;

з) копія рахунка чи ощадної книжки;

к) висновок головного бухгалтера сільської ради  про фінансову можливість проведення виплати одноразової грошової матеріальної допомоги з сільського  бюджету, який подається  секретарю ради не пізніше 2 днів до проведення засідання ради ;

л) рішення комісії з надання одноразової грошової матеріальної допомоги про надання допомоги, її   розмір  та доцільність.

Для учасників АТО:

а)копія  посвідчення (довідка) про те, що громадянин дійсно являється учасником АТО;

б)  копія рахунка чи ощадної книжки;

в) висновок головного бухгалтера сільської ради  про фінансову можливість проведення виплати одноразової грошової матеріальної допомоги з сільського  бюджету, який подається  секретарю ради не пізніше 2 днів до проведення засідання ради ;

Ш. Порядок роботи комісії з надання одноразової грошової матеріальної допомоги

Комісія з  питань  охорони  здоров’я ,  освіти та  соціального  захисту  населення  проводить обстеження матеріально-побутових умов заявника, складає відповідний акт та вносить пропозиції сільській раді щодо надання грошової матеріальної допомоги.

Рекомендовані  розміри  матеріальної  допомоги:

Учасникам  АТО – 1 тис. грн.; онко  хворим – 2 тис. грн.;

на  лікування  та  хірургічні втручання –  1 тис. грн.; на  випадок  надзвичайних  ситуацій  -  до 5 тис. грн.; матеріально не забезпеченим – 500 грн.

ІV. Порядок виплати та обліку одноразової

грошової матеріальної допомоги

Головний бухгалтер сільської ради  здійснює виплату грошової матеріальної допомоги в розмірі визначеної рішенням сесії сільської ради.

Сільський голова                                            Карплюк  В.Є.

Переглядів: 688 | Додав: Pavliv | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2016  »